360 Sanal Tur | Tanıtım Filmi-360 Sanal Tur-Seslendirme-Hava Çekimleri-Web Tasarım

360 Sanal Tur

 

 

360° Sanal Tur Nedir? 

3 boyutlu görüntü izlenimi veren, izleyicilerin kendilerini sanki mekanın içindeymiş hissi ile gezebildikleri, profesyonel ekipmanlar ve teknikleri ile çekilen fotoğraf görüntülerinin destekleyici bir kaç programlar sayesinde küresel bir görüntü elde ederek görsel bir sunuma dönüştürülme işlemidir.

360° Sanal Tur bir mekanın internet üzerinden en etkili şekilde tanıtım yöntemidir. İzleyiciler bilgisayarlarından, tabletlerinden veya mobil telefonlarından 360° bakış açısıyla mekanların içini gezebilir, istediği bölümü tıklayarak mekanı görebilir ve fikir sahibi olabilirler.

360° Sanal Turun en büyük özelliklerinden biri izleyicilerin birimleri bağımsız olarak gezebilmesidir. Video tanıtımlarında izleyici videoyu başından sonuna kadar izlemesi gerekir. Sanal tur da ise görselin içine müdahele edebilir, hangi birimi görmek isterse oraya tıklayarak mekanın içine girebilir, bilgisayarda mouse(fare) yardımıyla, tablet ve mobil telefonlarında parmaklarını sağa sola kaydırarak birimin içini 360 derece olarak görebilirler.

 

 

İstanbul 360 Sanal Tur : http://panoramatanitim.com/istanbul-360-sanal-tur

İstanbul Okul Tanıtımı:  http://panoramatanitim.com/istanbul-okul-tanitim

Bursa Okul Tanıtımı: http://okulseyret.com/bursa-okul-tanitimi

Sakarya Okul Tanıtımı: http://okulseyret.com/sakarya-okul-tanitimi

İzmir Okul Tanıtımı: http://okulseyret.com/izmir-okul-tanitimi